צוות

חברת הלפ פי סי היא חברה של אנשים עבור אנשים, לצוות שלנו שנים נסיון וידע בשירות ובמקצועיות. העובדים שלנו מחויבים לשירות ללא פשרות לדאוג שאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר, זוהי הצלחה אמיתית עבורנו.

 

אדי גלבוע אדי גלבוע מנכ"ל
בעל ניסיון מקצועי עשיר ומגוון בתפקידי ניהול בכירים וביניהם: מנהל אגף ערוצי הפצה בפלאפון, מנכ"ל פרי גליל שיווק, סמנכ"ל שיווק AIG, מנכ"ל מצות ראשון. מוסמך האונ' העברית במנהל עסקים .Executive MBA בהנהגתו של מר גלבוע חברת HELP PC חורטת על דיגלה מצוינות ללא פשרות תוך מתן שירות בהוגנות ובשקיפות מלאה ללקוח.

 

שוהם רותם שוהם רותם מנהל תחום שירות ופיתוח עסקי
שוהם בעל נסיון רב של שנים בעולם המוקדים בתחום השירות והתמיכה. מביא איתו ידע וניסיון ניהולי רב מישראל ומהעולם. בעל יידע רב בתחום הפיתוח, הטמעות מערכות מידע ותפעול. שוהם בעל תואר ראשון בסוציולוגיה ארגונית.

 

עדי כהן עדי כהן מנהלת מכירות מוקדים
עדי מביאה איתה להלפ פי סי המון שנות נסיון בניהול צוותי מכירה ב- AIG. ניהול מוקדי המכירות בידה של עדי מייצר צוות מכירה מנצח. מוקד המכירות בניצוחה של עדי מספק חווית רכישה נדירה שבה הלקוח מקבל את מלוא המידע על החבילות תוך הקפדה על תשאול מדויק והתאמת החבילות לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

 

אירן שירון אירן שירון מנהלת מכירות שטח
לאירן ניסיון רב של כ 15 שנים בחברת פלאפון בתפקידים בכירים בתחום המכירות. הניסיון של אירן מביא ללקוחות החברה את חבילת השירות העשירה ביותר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. לאירן תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה.
book

מדריך לשיפור ביצועי

המחשב חינם!


אימייל:
 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד