קבוצת פל

הקבוצה מעניקה לכ-700,000 בתי אב בישראל שירותי תיקונים ואחזקה ומהווה את זרוע השירות המרכזית לחברות הביטוח בישראל.

נותנת השירותים הגדולה והמובילה בישראל בתחום ביטוח ושירות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים. הקבוצה נותנת שירות לכל סוגי הלקוחות, ומפעילה רשת מעבדות הפרוסה בכל הארץ, המספקת שירות יעיל ומהיר.

אתר הקניות האמין בישראל. מאחורי אתר אולסייל עומד צוות גדול ואיכותי המחוייב למשימה להציג למכירה מוצרים של טובי היצרנים בעולם. צוות אולסייל עורך סקרי שוק מקיפים, ודואג לכך שהמוצרים המוצעים למכירה, יהיו הטובים ביותר ביחס למחירם.

החברה המובילה בישראל במתן שירות לקוחות למוצרי חשמל ביתיים, נותנת השירות הרשמית למותגים הטובים והאיכותיים מבית קריסטל. מעניקה שירות מקצועי, אמין , יעיל ואיכותי למאות אלפי לקוחותיה בכל מקום ובכל זמן .

חברת C/S/B הינה חברת שרות למוצרי החשמל מתוצרת "סימנס", "בוש" ו"קונסטרוקטה", שם החברה נגזר משמות שלושת המותגים. 

חברת סלדון היא החברה המובילה בישראל באספקת שירותי תמיכה לחברות הסלולר והתקשורת. החברה שמה דגש על העסקת טכנאים מורשים, שרכשו השכלה והכשרה בתחום הסלולר ומעמידה לרשותם את הציוד המתקדם ביותר הקיים בארץ ובעולם, ומעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב המומחים בתחום בארץ.

חברת הלפ פי סי מפעילה מרכז לתמיכה במיחשוב וטלפונים סלולאריים. לחברה מעבדות שירות בפריסה ארצית המאפשרות מתן שירות מהיר, מקצועי ומיומן בכל רחבי הארץ. החברה מפעילה מוקד שרות טלפוני מקצועי לתמיכה בלקוחות פרטיים ועסקיים ונותנת שירותי אחריות למחשבים ולסלולר. 

 חברת השרות המובילה והותיקה במדינה. החברה מספקת, תחת קורת גג אחת, ומספקת שירותי התקנה, החזקה ותיקונים לכל סוגי מכשירי החשמל והאלקטרוניקה הביתיים.

חברת אלפא טלקום מקבוצת פל, היא היבואנית הרשמית ונציגתה הבלעדית של חברת Huawei בישראל. החברה עוסקת בשיווק והפצה של מכשירים סלולריים מתקדמים מאד ובמחירים אטרקטיביים כאשר שהשירות והתחזוקה עבור קהל הלקוחות, עומדים בפני הכל.

רשת חנויות בפריסה ארצית שהוקמה על מנת לתת מענה צרכני אמיתי בשוק הסלולר. מתמחה בשיווק ומכירה של מוצרים ושירותים בתחום הסלולר. שמה את הלקוח במרכז ומבטיחה לתת ללקוח את השרות המקצועי ביותר תוך שמירה על מקצועיות, חדשנות טכנולוגית,שקיפות וידידותיות.

חברת פלבם רכשה מאז היווסדה למעלה מחמישים שנות נסיון בעיצוב, יצור ושיווק של כל הציוד והפתרונות הנדרשים למטבח המוסדי. הצוות המיומן והמקצועי של פלבם מכיר לעומק את צרכי שוק ההסעדה וההגשה על כל היבטיו, ומבטיח כי פלבם תספק את הפתרון הטוב והמתאים ביותר לצרכי לקוחותיה.

ספקית הציוד הגדולה בישראל, פועלת מזה 30 שנה למען הצלחת לקוחותיה. החברה מקיימת שיתופי פעולה עסקיים עם החברות המובילות בעולם לאספקת ציודי מטבח. על מחלוקותיה השונות של החברה נמנים כ-60 עובדים, המתבלטים בניסיונם העשיר ובנכונותם להעניק לך את השירות המקצועי והטוב ביותר.

book

מדריך לשיפור ביצועי

המחשב חינם!


אימייל:
 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד