גלקסי 3

הגלקסי S3 הוא מכשיר עתיר תכונות ומאפיינם, בעל עיצוב מעולה, תצוגה מדהימה וחדה,ומציע ביצועים טובים הרבה יותר מהמתחרים שלו, לא סתם הוא נבחר לאחר הסמרטפונים הטובים בשנת 2012.

 

אוי לא, נשבר לי המסך! מצלצל מוכר?

חבילת אחריות מורחבת לטלפונים סלולריים - במתנה*!

*חודשים ראשונים בחינם, ללא התחייבות נוספת

תכונות המכשיר:

 • מסך מזכוכית מוקשחת, בגודל 4.8 אינץ' מסוג Super AMOLED HD.
 • רזולוצייה של 1280X720 פיקסלים.
 • מעבד Exynos 4 Quad של סמסונג, המבוסס על מעבד ארבע ליבתי ARM Cortex-A9.
 • מאיץ גרפי Mali-400.
 • המכשיר מריץ מערכת אנדרואיד 4.04
 • בעל זיכרון פנימי של 1GB RAM.
 • משקלו של המכשיר עומד על 133 גרם, ועוביו 8.6 מ"מ.
 • מצלמה משופרת  עם רזולוציה של 8 מגה פיקסל.

 

מבנה ועיצוב - הסמסונג גלקסי S3 הוא מכיר גדול -- וזה לא מציין את המובן מאליו , מפני שביד הוא מרגיש קטן יותר , למכשיר מסך 4.8 אינץ' לצור השוואה לאייפון 4S יש רק 3.5 אינץ.
מידותיו של הגלקסי S3 הם 136.6 על 70.6 על 8.6 מ"מ ושוקל 133 גרם.  בדומה לרוב המכשירים מבית סמסונג הגלקסי S3 עשויה רובו מפלסטיק ובעל מכסה סוללה נשלף, המכשיר עמיד ביותר מול שריטות וסביר להניח שישרוד נפילות בעקבות משקלו הקל יחסית . למרות שלא ביצעתי מבחני עמידות אני ממליץ לא לשים את המכשיר בכס האחורי של המכנסיים מחשש לשבר עקב ישיה עליו , זכרו המכשיר דק מאד ...  בגלל העיצוב הגדול והעגלגל של הטלפון ישנה בעיה ארגונומית קלה , לא כל כך נוח להחזיק ולדבר בטלפון ובגלל המסך הגדול והשטוח שלו גל איפור לכלוך או זיעה פשוט תידבק למסך בעת שיחה . בנוגע לכפתורים לגלקסי 3 S יש כפתור בית רב תכליתי כפתוורי הגברה והנמכה של ווליום כפתור כיבוי והדלקה .

 

תצוגה - לגלקסי S3 יש מסך 4.8 אינץ בעל רזולוציה של 1280 על 720 מה שנותן לנו 306 פיקסלים על כל אינץ (PIXEL PER INCH- PPi ) . נשים את גודל המסך הלא שגרתי אך המבורך של הגלקסי S3 בצד ונתייחס לטכנולוגיה שעליה המסך עובד טכנולוגית SUPER AMOLED , טכנולוגית התצוגה שבעצם מפרידה את המסך של הגלסקי S3 ממסכים של מכשירים אחרים. הטכנולוגיה הזאת נותן גוונים עמוקים יותר של שחור , צבעים חיים וחדים יותר מצבעים במסכי LCD וLED רגילים . בגלל חדות התמונה ובהירות הצבעים המסך גם באופן טבעי מבטל או מפחית משמעותית סנוורים מאור שחוזר מהמסך כמו אור שמש ..
המסך צורך פחות אנרגיה ובכך מאריך את זמן השימוש בטלפון (מאריך חיי סוללה). התלונה היחידה שיכולה אולי לנבוע מהניגודיות הגדולה והצבעים החיים היא גירוי בעיניים אבל שוב התגובה הזו היא לא תגובה רגילה שנובעת מבהייה ממושכת במסך קטן ? אני רוצה לציין אנקדוטה קטנה - התמונה והתצוגה בגלקסי S3 נותה יותר לגוונים הכחולים והירוקים יותר זלא אומר שהמסך מציג רק כחול וירוק זה רק אומר שכל מה שהמסך מציג בכל רגע נתון יכיל טיפה יותר כחול וירוק כתוצאה מהSUPER AMOLED.

 

ביצועים - למרות שהגלקסי S3 לא כולל בתוכו את המעבד QUAD-CORE TEGRA 3 של NVIDIA , הוא עדיין המכשיר עם היכולות הגבוהות ביותר בשוק , עם 2GB RAM ומעבד 4 ליבות 1.5 Ghz מעטים מאד הדברים שהפלאפון שזה לא יודע לעשות.

 

מצלמה - הגלקסי S3 בעל מצלמה קדמית 1.9 מגה פיקסל ומצלמה אחורית 8 מגה פיקסל .
המצלמה עומדת בטווח איכול של ממוצע מינוס ועדיין עושה עבודה טובה כל הקשור לצילום תמונות ביום יום וסרטונים שמטרתם היא אתרים כמו יוטיוב. ושוב הכיף נמצא בתכונות המצלמה ולגקסי 3 לא חסרות תכונות , לתמונות סטילס לצורך העניין יש פילטרים שונים על מנת לתת תמונה מראה מיוחד והרבה מצבי צילום כמו צילום פנורמי , צילום HDR סוג צילום שלוקח 3 תמונות שצולמה בחשיפות שונות לאור על מנת לתת למונה הסופית איזון צבעים מיטבי. עוד דומגא למצב צילום הוא צילום צרור צילום של 20 תמונות על פני משהו כמו 5-6 שניות , או מצב צילום "תמונה מושלמת" צילום רצף תמונות והפלאפון ידע להמליץ איזו מהן היא הכי טובה בהתבסס על פוקוס מצמוצי עיניים חשיה לאור ואיזור צבעים.

 

לסיכום - להגיד שלגלקסי S3 יש המון המון תכונות תיהיה לשון המעטה , לצורך המחשה סמסונג שחררה מדריך מפורט בעל 48 עמודים רק על התכונות שיש לפלאפון להציע ומה שאני פירטתי בסקירה שי זה כעין וכאפס לעומת המציאות, אדם שרכש את הגלקסי S3 גם אחרי שנה של שימוש יומיומי כנראה ימצא דברים חדשים שלא ידע עליהם כל הזמן הזה. החיסרון העיקרי הוא שרוב התכונות שיש למכשיר להציע הם תכונות שניתנות לשימוש רק בין מכשירי גלקסי לכן שימוש פרקטי בין הגלקסי לסמרטפונים אחרים פשוט לא ייתכן. למרות זאת הגלקסי S3 עדיין ניחן בעיצוב חדשני תצוגה מרהיבה וביצועים נהדרים.

 

יתרונות:

 • עיצוב ותצוגה מעולים.
 • המון המון תכונות חדשות.
 • ביצועים מהטובים שיש לשוק להציע

 

חסרונות:

 • רוב תכונות מוגבלות לשימוש בין מכשיר לגלקסי לגלקסי.
 • העיצוב הדק במיוחד שלו יכול לגרום לחוסר נוחות בהחזקה ובשיחות.
 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד