איפוס מכשיר אנדרואיד להגדרות יצרן

ביצוע הפעולות במדריך זה הינו באחריות המשתמש בלבד

את איפוס המכשיר נעשה בכמה תנאים: לפעמים, המכשיר שלנו מתחיל "לזייף" כי עם הזמן מצטברות עליו הרבה אפליקציות שמאטות מאוד את פעולתו. לעיתים גם אנו מתקינים בלי לדעת אפליקציות מזיקות שמשבשות את תהליך העבודה של המכשיר, לפעמים לא ניתן לעבוד כי האפליקציות כל הזמן קורסות ולפעמים אנו רוצים לעדכן לו גרסא ואז רצוי לעשות איפוס לפני התהליך.

 

איפוס להגדרות היצרן הוא תהליך שדומה לפרמוט של מחשב. רק שכאן לא צריך להתקין מחדש את מערכת ההפעלה, הוא משחזר את המכשיר לאותו מצב בו הוא יצא מהקופסא - עם אותה מערכת הפעלה, אבל ללא כל מה שהוספנו אחרי ההפעלה הראשוניית שלו.

 

במדריך זה נסביר איך לבצע במכשיר שחזור להגדרות יצרן. חשוב לציין שתהליך זה הוא בלתי הפיך ומוחק את כל הנתונים שעל המכשיר, כך שאם יש לכם נתונים על המכשיר, רצוי לגבות אותם לפני שמתחילים. 

 

חשוב לציין שאם נתחבר לאותו חשבון הגוגל בו השתמשנו לפני השחזור להגדרות היצרן, אז לאחר תהליך האיפוס, יותקנו  לנו מחדש שוב כל האפליקציות שכבר הותקנו בעבר במכשיר.

 

בשלב ראשון נכנס להגדרות ונלחץ על "גיבוי ואיפוס"

 

 factory reset1

 

במסך הבא נלחץ על "איפוס נתוני יצרן"

 

factory reset2

 

זהו השלב האחרון לפני מחיקתו המוחלטת של המכשיר. רק אם את בטוחים, ליחצו על "איפוס טלפון" ואז לחצו על אישור.

 

factory reset3

 

התהליך אורף מספר דקות ובמהלכו המכשיר ידלק ויכבה. אין לגעת במכשיר בזמן תהליך האיפוס. בסופו של דבר יופיע לנו מסך ההגדרות הראשוני.

 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד