LG G2

ה-LG G2 הוא טלפון חכם שמריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד, והוא בעל מפרט שנחשב לאחד מהטובים ביותר היום בשוק. הוא אמור להיות התשובה למכשיר הגלקסי 4 של סמסונג וה- HTC ONE. עד עכשיו, LG בעיקר הזדנבה אחרי המתחרות שלה בפופולריות ובנפח השוק של המכשירים שלה.

 

במכשיר זה נראה שLG הולכת בעקבות סמסונג וגם היא מציעה מכשיר בגודל ענקי שעשוי ממעטפת פלסטיק. וכמו סמסונג, גם הם דחפו למכשיר המון פונקציות ואפשריות.

 

המאפיין החדש הכי בולט במכשיר הוא הכפתור האחורי שלו שממוקם מתחת למצלמה האחורית. הוא משמש לכיבוי והדלקה, ולהגברה והנמכה של עוצמת הקול. זהו עיצוב חדשני שאמור לספק עבודה נוחה וארגונומית יותר עם המכשיר.

 

מפרט

הדבר הבולט ביותר במכשיר הוא גודלו הפיזי. הוא מצויד במסך בגודל 5.2 אינץ' ברזולוציית HD של 1920X1080 424PPI . הוא מגיע עם מעבד מרובע 2.26GHz מסוג Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800. זהו מעבד חזק מאוד גם בהשוואה למתחרות שלו.

 

אפשר להשיג אותו בשני גדלים של נפח אכסון: 16GB ו 32GB ויש לו 2GB זכרון RAM. הוא מגיע כמובן עם חיבור WIFI, Bluetooth, ו- NFC, וכמו כן יש לו גם תמיכה באינפרה אדום, והוא תומך גם בדור הרביעי של הרשתות הסלולאריות. הוא מגיע גם עם מצלמה באיכות 13 מגה פיקסל, עם פלאש LED. הסוללה שלו היא בעלת נפח עצום של 3,000mAh .

 

עיצוב

למרות גודלו של המסך, המכשיר נוח מאוד לאחיזה. צורתו החיצונית מזכירה קצת את מכשירי הגלקסי של סמסונג, אבל הקצוות שלו חלקים ונקיים בגלל שאין בהם את כפתורי הכיבוי וההדלקה. בתחתית המכשיר נמצאים שקע הקול של המכשיר, הרמקולים והמיקרופון.

 

גב המכשיר מעוצב באופן חדשני. כאמור, כפתורי הקול וההדלקה הועברו לגב, כי לטענת החברה שם האצבע באופן טבעי כאשר נמצאים בשיחה. קשה קצת להתרגל לשיטת ההפעלה הזו, אבל הם הוסיפו עוד תוספות שימושיות כגון נקישה כפולה על מסך המכשיר שגורמת לו להידלק.

 

ממשק 

הממשק נוח מאוד, ומזכיר מאוד ממשקי משתמש של מכשירי אנדרואיד אחרים. מסכך הנעילה מאפשר להפעיל קיצורי דרך לפונקציות שונות כגון טלפון, הודעות מצלמה ועוד. וכמו כן אפשר גם להוסיף

 

במכשיר מוטמעת תכונת הQSLIDE של LG. תכונה זו מאפשרת MULTITASKING - הפעלה של כמה תכונות במקביל. היא מאפשר להפעיל שני אפליקציות באופן סימולטני, ומאפשרת גם להפוך אפליקציה פעילה לשקופה. וכך אפשר להריץ אותה על גבי אפליקציה אחרת.


כמו כן יש קיצורי דרך שימושיים בתפריט הנגלל של שורת המשימות. בנוסף לקיצורים השגרתיים כמו WIFI ו BLUETOOTH, ניתן גם לערוך ולהוסיף קיצורי דרך אישיים לאפליקציות שלנו.

 

סוללה

הסוללה במכשיר מגיעה בנפח של 3,000mAh שמספת זמן עבודה ארוך. הסוללה עוצבה במיוחד כדי לנצל כל חלל פנימי פנוי במכשיר, ועל כן יש לה נפח גדול יותר. היא מאריכה לו את חיי העבודה ובמבחנים שנעשו מול מכשירים אחרים, המכשיר ניצח את כולם בהפרש ניכר.

 

מצלמה

רוב היצרניות היום נותנות דגש רב לאיכות המצלמה שבמכשיר. גםLG לא נשארה מאחור והיא שמה במכשיר מצלמת 13 מגה פיקסל מעולה. היא מספקת איכות תמונה מעולה בכל תנאי התאורה. המצלמה בוחרת עבור המשתמש את מצב הצילום האידאלי ביותר אבל ניתנת גם האפשרות לבחור אותו עצמאית.

 

יש גם אפשרות לצלם באמצעות כפתורי הקול, אבל בגלל המיקום שלהם בגב המכשיר, זה יכול לגרום לכך שהאצבעות של הצלם יכסו את העדשה במהלך הצילום.
יתרונות
 

יתרונות

  • המסך גדול עם תצוגה חדה ומעולה
  • מצלמה שמספקת תמונה באיכות מעולה
  • חיי סוללה ארוכים
  • עבודה מהירה ללא לאגים

חסרונות

  • כפתור הקול והכיבוי האחורי
  • מצלמה שמספקת תמונה באיכות מעולה
  • עיצוב פלסטיק שנראה פשוט

לסיכום

מכשיר הLG G2 הוא אחד המכשירים הטובים ביותר שקיימים בשוק כיום. אם אין לכם בעיה להתרגל למיקום של הכפתור האחורי, אז אתם תאהבו מאוד את המכשיר. יש בו כל מה שאפשר לרצות ממכשיר. בכל מה שקשור למהירות, איכות המסך והמצלמה הוא משאיר הרבה מכשירים מאחור. ועל כן הוא מומלץ לקנייה בחום.

 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד