גלקסי 8

עכשיו זה רשמי.  מכשיר הדגל החדש של סמסונג הוכרז וחודשים של שמועות והשערות הגיעו לסיומן. 

 

העיצוב המהפכני של ה גלקסי-Galaxy S8 וה - S8+ מתחיל מבפנים. חישבנו מחדש כל רכיב בתצורת הטלפון על מנת לשבור את הגבולות של מסך הטלפון החכם. להביט במסך ולראות תוכן נקי ללא מתאר של מסגרת. זהו המסך הסוחף והגדול ביותר שניתן למצוא במכשיר Galaxy חכם בגודל זה. וקל להחזיקו ביד אחת.

 

לדברי החברה, הם בחרו להתמקד במה שהמשתמש רוצה ובשיפור חווית השימוש שלו, ופחות בחידושים טכנולוגיים מיותרים.

 

 

אלו המאפיינים העיקריים של המכשיר:

 

עיצוב

בניגוד לשמועות, גוף המכשיר לא עשוי ממתכת, אלה  שסמסונכ ממשיכה בעיצוב השמרני שלה, והגוף עשוי מפלסטיק כמו הדגמים הקודמים בסדרה, אלה שהפעם הוא עוצב בצורה מחוספסת על מנת לשפר את האחיזה בו. המכשיר יגיע בצבעים שחור, לבן, כחול וחום-נחושת. המכשיר גדול מעט מהגלקסי 4, והוא גם כבד יותר בגלל משקלה של החומרה שהתווספה לו.תכונה  משמעותית  שהתווספה למכשיר היא העמידות למים ואבק. סמסונג משתמש כאן בתקן צבאי של IP67, והוא יהיה מסוגל לשעות 30 דקות מתחת למיים בעומק של מטר.

 

תצוגה

תצוגה ללא גבולות שמתהדרת במסך מרהיב ומקיף הגולש לדפנות הטלפון ויוצר באופן זה משטח רציף וחלק, ללא בליטות או זוויות. פשוט זכוכית טהורה, זכה ובלתי מופרעת שנפרשת על פני חזית המכשיר במלואה וגולשת בטבעיות לתוך גוף האלומיניום. הע צם המתקבל ניחן באחידות, בסימטריה מושלמת ובקימור יפהפה.

 

מצלמה

לכדו רגעים בחיים בזמן אמת עם המצלמות של מכשירי ה סמסונג גלקסי - Galaxy S8 וה-S8+. מצלמת 12 MP אחורית ומצלמת 8 MP קדמית, המצלמות כל כך מדויקות ומהירות, שלא תחמיצו הזדמנות לתעד אף רגע, בלילה או ביום.

 

אבטחה

סריקת הקשתית במכשירי ה-Galaxy S8 וה- S8+ מנטרלת כל בעיית חטטנות פוטנציאלית. דפוסי הקשתית שלך ייחודיים לך וכמעט בלתי ניתנים להעתקה. נובע מכך שסריקת הקשתית מגבילה את הטלפון שלך ואת תכניו לעיניך בלבד. וכשאתה צריך לפתוח את נעילת הטלפון במהירות, תמצא שזיהוי פנים היא אפשרות מועילה.

 

smartswitch

תמונות, סרטונים, אנשי קשר או מוזיקה – ה-Smart Switch מאפשר לך להעביר בקלות את הזיכרונות מהטלפון הישן ל-Galaxy S8 או ל- S8+ החדש. כעת משאתה יודע שכל הזיכרונות שלך עוברים איתך, תוכל להתמקד ביצירת זיכרונות חדשים עם ה-Galaxy S8 או ה-S8+ החדש שלך.

 

ביצועים

מכשירי Galaxy S8 ו-S8+ מונעים על ידי מעבד 10nm – הראשון מסוגו בעולם. הוא מהיר, עצמתי ומשפר את יעילות הסוללה. בנוסף, ישנה אפשרות להרחיב את הזיכרון, ולעבוד גם בתנאים גשומים ומאובקים בזכות רמת אטימות בדירוג IP68.

 

מכשירי Galaxy S8 ו-S8+, פותחו על מנת להיות יותר מסתם טלפונים חכמים. הם פותחו לשנות את האופן שבו אתה רואה ומתעד את חייך, ב-360 מעלות או במציאות מדומה. הם פותחו לשנות את האופן שבו אתה מבצע תשלומים ועובד תוך כדי תנועה. פרוץ את גבולות עולמך בעזרת מכשירי Galaxy S8 ו-S8+.

 

 

 

 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד