פתרונות מחשוב ביתי

חברת HELP PC מתמחה במתן מגוון פתרונות מחשוב בבית הלקוח. ברשותנו צוות טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה בתקלות מחשוב ביתי. לחברה מוקדי תמיכה ושירות אשר מספקים תמיכה במגוון תקלות ובקשת רחבה מאוד ע"י סיוע בשיחה טלפונית, השתלטות מחשובית מרחוק שבהן הלקוח לא נדרש לצאת מהבית!

 

רק אצלנו בהלפיסי ניתנים שירותי תמיכה וביטוח למחשב שלכם. 
המחשב ניתקע ? זז לאט ? לא נדלק ? התקלקל? אל דאגה אצלנו במוקד התמיכה תוכלו לקבל תמיכה טלפונית בכל הקשור לבעיות היומיות שיכולות לצוץ במחשב.

 

  • הדרכות בבית הלקוח
  • טיפולי תחזוקה
  • אחריות על חלקים
  • תמיכה בשליטה מרחוק

 

במקרים חריגים שלא ניתן לטפל בטלפון כמו רכיבי מחשב לא תקינים, הלפיסי מחזיקה צי של טכנאים מיומנים ומקצועיים שיגיעו לביתכם ינתחו את הבעיה ויטפלו בה. רוצים לשדרג את המחשב או להחליף רכיב מקולקל? חברת הלפיסי עושה שימוש במעבדות מתקדמות כדי לתת מענה מקצועי ומהיר לכל הקשור לרכיבי המחשב והטכנאי מחשבים שלנו מצוידים במגוון חלפים מהחברות המתקדמות ביותר בתחומן.

 

כל ביקור מקבל חשיבות גבוהה למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, כל ביקור מתועד ומבוקר במשרדי החברה בתיק הלקוח על מנת ליצור תיק לקוח מסודר שירכיב תמונת שירות יעילה ומקצועית.

 

הטכנאים מחוייבים לאמנת שירות ללא פשרות לשירות אדיב, מקצועי והוגן. כל החיובים מתבצעים במוקדי השירות והטכנאים לא גובים כספים בבית הלקוחות על מנת לשמור על קוד אתי של מקצועיות בשירות. בכל שאלה, הערה עומד לרשותך מערך שירות שייתן מענה מיידי בנוגע לביקור הטכנאי.

book

מדריך לשיפור ביצועי

המחשב חינם!


אימייל:
 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד