רשתות

רוצה להקים רשת אבל לא לצורך דייג, יש לכם יותר ממחשב אחד בבית, עכשיו ניתן לחבר את כולם בלי בעיה. העברת קבצים ממחשב למחשב, שיתוף קבצים, התקנת מדפסת ברשת והדפסה מכל המחשבים בבית, חיבור המחשב ברשת אלחוטית ללא צורך בכבלים,.הקמה או התקנה של רשת ביתית, מתבצעת ע"י התקנה והגדרה של הראוטר/ מודם ומטרתה היא ליצור סביבת אינטרנט וגישה לרשת. בנוסף ניתן להגדיל את טווח הקליטה של הרשת הביתית ע"י מגדילי טווח שונים, לפי גודל המבנה.


הקמת רשתות
רוצה להקים רשת אבל לא לצורך דייג, יש לכם יותר ממחשב אחד בבית, עכשיו ניתן לחבר את כולם בלי בעיה. העברת קבצים ממחשב למחשב, שיתוף קבצים, התקנת מדפסת ברשת והדפסה מכל המחשבים בבית, חיבור המחשב ברשת אלחוטית ללא צורך בכבלים,.הקמה או התקנה של רשת ביתית, מתבצעת ע"י התקנה והגדרה של הראוטר/ מודם ומטרתה היא ליצור סביבת אינטרנט וגישה לרשת. בנוסף ניתן להגדיל את טווח הקליטה של הרשת הביתית ע"י מגדילי טווח שונים, לפי גודל המבנה


תמיכה ברשתות
אנחנו בחברת HELPPC נותנים תמיכה בכל סוגי הרשתות, שינוי הגדרות לאחר התקנת הרשת, תמיכה בתקלות רשת כגון: התנגשויות פרוטוקולי רשת, פתיחת פורטים, הדפסה ברשת ושיתוף המדפסת, שיתוף קבצים, קישורית מוגבלת או חסרה ובעיות תקשורת למיניהם הניתנות לפתרון בשיחת טלפון אחת או ע"י שליחת טכנאי רשתות מקצועי.

book

מדריך לשיפור ביצועי

המחשב חינם!


אימייל:
 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד