התקנת דפדפן מתקדם Chrome

 מערכת ההפעלה שלנו מגיעה כשדפדפן Internet Explorer של מייקרוסופט  מותקן עליה מראש. לדפדפן זה יש יתרונות רבים והוא עושה את מלאכתו נאמנה, אבל הוא לא הדפדפן היחיד בשוק ויש לו גם מתחרים. 

 

אחד מהם הוא דפדפן  הChrome מבית היוצר של חברת Google, שמגיע עם יתרונות רבים.  והוא נחשב לדפדפן הכי פופלארי בעולם וכיום משתמשים בו כ44% מהגולשים בעולם.

 

היתרון הכי בולט שלו זה מהירות העבודה. מפתיחו שמים על עניין זה דגש רב, והוא נחשב לדפדפן המהיר בעולם. דפי אינטרנט נטענים עליו בזריזות וחווית השימוש נעשית בשל כך נעימה ויעילה מאוד.

 

יתרון בולט במיוחד שלו הוא חנות אפליקציות, שבה הוא מציע  בחינם הרבה מאוד תוספות שמשפרות את תהליך העבודה ומאפשרות להוסיף אליו פונקציות נוספות שמשדגות מאוד את חווית השימוש. ניתן למצוא שם עזרים כגון מעבדי תמלילים ועורכי תמונות, לצד משחקים, וכל אחד יכול למצוא שם משהו שהוא אוהב.

 

פונקציה נוספת היא הסנכרון - ניתן להרשם לחשבון שמקנה לנו את האפשרות לשמור ולסנכרן  את המועדפים, הסיסמאות והתוספות שלנו. זה בא לידי ביטוי כאשר נשתמש במספר מחשבים. כל דבר שנשמור בדפדפ על גבי מחשב אחד, יופיע מייד גם במחשב השני.

 

 על מנת להתקין אותו,, נכנס לקישור הבא:

www.google.com/chrome

 

בדף זה  נלחץ על "הורידו את כרום"

chrome1

 

נלחץ על "קבלו והתקינו

chrome2

 

בהודעה שתופיע על המסך נלחץ על "הפעל" או "Run"
chrome3

 

 

בשלב זה עלולה להופיע הודעת אזהרה.  נלחץ בה שוב על "הפעל" או "Run"

chrome4

 

 

שוב תופיע הודעת הודעת אזהרה, שכמובן נלחץ בה על "הפעל" או "Run"

chrome5

 

 

תהליך ההתקנה ייעשה  עכשיו מעצמו ובסופו של דבר, הדפדפן ייפתח לנו.

בשלב זה ינתנו לנו שני אפשרויות שאין בגדר חובה:

 

האחת, להכנס או לפתוח חשבון Google, בכדי לאפשר את תהליך הסנכרון. והשנייה, לקבוע אם הכרום ישמש אותנו כדפדפן ברירת המחדל כפי שמסומן בתמונה.

 

chrome6

 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד