מדריך: איך לחבר את הטלוויזיה לאינטרנט?


MiniPC: מחשב אנדרואיד קטן המחובר לטלוויזיה


האפשרות היא להשתמש בדונגל או מקלון אנדרואיד (סטרימר) המתחבר לטלוויזיה. זהו מחשב קטן, בגודל של דיסק און קי, שמריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד, ולמעשה הופך את הטלוויזיה למחשב או לטלפון חכם. ה-MiniPC, מתחבר לטלוויזיה דרך חיבור HDMI, מגיע עם שתי אנטנות שמחברות אותו לרשת האלחוטית הביתית, והופך את הטלוויזיה לטלוויזיה עם חיבור Wi-Fi.
חיבור שכזה מאפשר צפייה ישירה בסרטים בטלוויזיה מהרשת, גלישה באינטרנט מהטלוויזיה ואפילו הורדת אפליקציות אנדרואיד ייעודיות, בדיוק כמו שהיינו מורידים לטלפון החכם שלנו. הוא כמובן גם מסוגל להתחבר לכל מחשב או טלפון חכם בבית, ולהציג תכנים המצויים בהם – אם זה סרטים, תמונות או מוזיקה.


איך זה עובד?


בתוך ה-MiniPC, בדגם MK819, שהוא הדגם החדש ביותר, נמצא מעבד ארבע ליבות עצמתי, תמיכה ב-Bluetooth 4.0, 1 גיגהבייט של זיכרון DDR, ושמונה גיגהבייט של נפח אחסון, אם נרצה לשים סרטים או תכנים אחרים ישירות על ה-MiniPC ולצפות בהם מקומית, גם ללא תלות ברשת Wi Fi.
החיבור של ה-MiniPC הוא פשוט וקל: מצד אחד הוא מתחבר עם כבל לשקע ה-HDMI בטלוויזיה, מצד שני הוא מקבל חשמל משקע מיקרו-USB, בדיוק כמו הטלפון החכם שלכם, ויש לו גם חריץ לכרטיס מיקרו-SD, אם תרצו להוסיף עוד תכנים או להרחיב את נפח האחסון שלו.
עוד מגיעים בערכה מקלדת ועכבר אלחוטי, כך שאפשר לשבת בנוחות על הספה ולשלוט על ה-MiniPC בלי בכלל לקום (אלא אם תרצו להכין פופקורן לפני הסרט...הפופקורן לא כלול בערכה). כעת רק נותר לחבר את ה-MiniPC לחשמל, לבחור את חיבור ה-HDMI כמקור הצפייה שלנו – וזהו!


הכינו את הפופקורן והתרווחו (הוראות הפעלה)


בהפעלה הראשונה ניתקל במסך מוכר, שולחן העבודה של אנדרואיד, בדיוק כמו בטלפון החכם שלנו. בתחתית המסך נוכל למצוא כבר אייקונים של כל מה שצריך: דפדפן האנדרואיד המוכר לגלישה באינטרנט, סייר הקבצים כדי שנוכל למצוא תכנים המאוחסנים ב-MiniPC או במחשבים אחרים בקלות, קישור לחנות ה-Play שממנה נוכל להוריד מיליוני אפליקציות, נגן וידאו והגדרות.
ניכנס למסך ההגדרות, שם נבחר ב-Wi-Fi ונתחבר לרשת האלחוטית הביתית שלנו, נקיש סיסמה אם צריך, וזהו! אנחנו מחוברים לאינטרנט. כעת אפשר לפתוח את הדפדפן ולהתחיל לגלוש באינטרנט, או לפתוח את חנות ה-Play ולהוריד ישירות ל-MiniPC עשרות אפליקציות של תוכן לצפייה כמו חדשות 2, מאקו, ISRAVOD, וואלה! ועוד.
כעת כל מה שנותר לכם לעשות הוא להתיישב בספה בסלון ולהתחיל לגלוש!

 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד