מערכת ההפעלה Windows 8

מערכת ההפעלה Windows 8 מציעה אתה שיפורים וחידושים רבים עבור המשתמש שמעדכן או רוכש מחשב חדש. היא מציעה פונקציות חדשות ומשפרת תכונות שהיו קיימות במערכות הפעלה קודמות.

 

במערכת זו הושם דגש רב על שיפור הביצועים, ועל קיצור זמני התגובה השונים כך שמערכת עובדת בצורה חלקה ומהירה ללא תקיעות. כמו כן הושם דגש רב בשיפפורים באבטחה. 

 

דרישות החומרה של המערכת הם מעבד 1GHZ ו1GB זכרון RAM. כמו כן תצטרכו 20GB פמויים על הכונן הקשיח שלכם. וכרטיס מסך תומך DirectX 9 כדי להריץ את הממשק הגרפי החדש.

 

המערכת מציע ה בנוסף לממשק שולחן העבודה הישן והטוב, גם ממשק חדש מבוסס אריחים שנקרא METRO. ממשק זה מחליף את תפריט ה"התחל" שמוכר לנו מגרסאות קודמות, ומציע במקומו ממשק מודרני שמותאם למסכי מגע שמציג בנוסף לקיצורי דרך לתוכנות השונות גם תוכן דינמי כגון נתונים מהבורסה ומזג אויר. ניתן להרחיב את השימושיות של תפריט זה באמצעות חנות האפליקציות.

 

עדכון לגרסה 8.1

מערכת ההפעלה Windows 8 עודכנה לגרסה 8.1 שניתנת להורדה חינם, ובכך הוסיפה שיפורים ושינויים רבים כמו החזרת תפריט ה"התחל" שהתבקש כל כך על ידי המשתמשים ואפשרות להתחיל ישירות בשולחן העבודה. ומציעה גם שיפור נוסף בביצועים. ועשרות שינוים קטנים על מנת לשפר את חווית השימוש למשתמש. 

 

מהירות עבודה
מערכת ההפעלה Window 8 מתחילה מהר פי שניים יותר מהר ממערכות הפעלה קודמות או מתחרות. כמו כן, בבדיקות עומס שנעשו למערכת גילו שהביצועים שלה הרבה יותר טובים מאלו של האחרות. העבודה חלקה וזורמת ואין בה תקיעות ועיכובים.

 

שירותי ענן

מיקרוספט שילבה במערכת ההפעלה את שירות SkyDrive שלה, וזה מציע יותר משירותי הענן הסטנדרטיים. אכסון הענן הופך לכונן במחשב אליו אפשר להעתיק ולגבות קבצים, ובנוסף הוא מגבה עבורנו את ההגדרות, כך שאם נתחבר עם החשבון שלנו למחשב אחר, נוכל ללהביר אליו את ההגדרות מהמחשב הקודם.

 

אבטחה

Windows 8 נחשבת למערכת ההפעלה הכי בטוחה שיצאה עד היום. כל התוכנות בחנות האפליקציות עוברות בקרת איכות של מיקרוסופט, ומעתה יש רכיב מיוחד במחשב שמונע עליית מערכות זדוניות. כמו כן הוא מגיע עם תוכנת אנטיוירוס מובנית שנחשבת לטובה במיוחד.

 

תמיכה בשיטות קלט שונות

המערכת תומכת במסכי מגע חדישים, באמצעות ממשק המטרו החדש. ויש תפריטים מיוחדים חדשים שנפתחים באמצעות מחוות מגע בצידי המסך. אבל משתמשי העכבר והמקלדת לא נשכחו, וניתן לתפעל את הממשק החדש באמצעותם גם. כמו כן הוספו קיצורי דרך חדשים למקלדת שמשפרים מאוד את העבודה השוטפת

 קבל שירות עכשיו
pc

לא חייבים טכנאי:

כך תתמודדו עם תקלות מחשב בסיסיות

בכל פעם שהמחשב קצת מקרטע צריך להזעיק טכנאי. כן, לפני שאתם מרימים את הטלפון...

קרא עוד